top of page

  Спеціально для виставки «Чумацький шлях. Зруйнована казка» парфумер Богдан Зубченко створив арт-композицію, яка мовою мистецтва парфумерії транслює концепцію виставки, наповнює простір виставкових залів відповідною енергетикою.

 

     Конфлікт запахів диму пожеж та сакрального диму ладану...

 ... пронизливий запах металу, що нагадує кров, поступово перетворюється в аромат старого паперу та книг в шкіряних палітурах…

 ... запахи лікувальних бальзамів і смол на тлі безмежної тиші ладану

проростають полем червоних маків пам'яті…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект “ Чумацький шлях. Зруйнована казка», кураторами якого є Георгій та Галина Браїловські,  розпочався 17 травня 2017 року виставкою у залах київського Музею української діаспори.   Сьогодні цей проект продовжує свою ходу, тепер вже за межами України. Минулого року влітку проект був презентований в ПАРЕ, Страсбург, Франція, а у 2018-ому році свою подорож світом виставка розпочала в Будапешті, столиці Угорщини.


Фото з архівів Valeriy Miloserdov показують як формувався і розвився феномен мирного спротиву і боротьби кримських татар за право повернутися і жити на своїй рідній землі. Проект архітектора Гафара Шемседінова, присвячений темі геноциду кримськотатарського народу в 1783-1944 роках з авторським текстом Elmira Shemsedinova нагадує всім нам про ті борги, які всі ми маємо перед цим народом.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Глибоке враження, як і завжди, було у присутніх від дегустації аромату, який був створений Bohdan Zubchenko до виставки, присвяченої темі депортації кримськотатарського народу.

 

   Складний аромат було створено на основі конфлікту його головних акордів і, як влучно зауважила Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині пані Любов Непоп, це єдиний конфлікт, який нам сьогодні подобається.

 

 

 

 

 

 

bottom of page