top of page

#NICHEPERFUMES

Парфумерія - це взаємодія автора композиції та ії носія. Пройшовши через накопичення ольфакторного та практичного досвіду, захоплений звуками, кольорами і ароматами, автор із натхненням та пристрастю вирушив у цікаві мандри, став колекціонером, критиком і парфумером.

 

BZ PARFUMS BOHDAN ZUBCHENKO since 1993 викликає постійну цікавість у тих, хто цінує якість та унікальність виконання парфумерних композицій. 

 

В них  - музика різних тональностей.

В них - сюжет, переживання, драматургія.

 

Парфумерія БZ зберігає упізнавані риси  особистості автора, однак водночас готова слугувати основою для створення індивідуального стилю кожного, хто обрав для себе аромати ціього відомого українського бренду.

IMG_20191227_202822.jpg

«Говорять, що краса - це запорука щастя. А можливо й навпаки: можливість насолоди є початком краси»

Марсель Пруст

#ARTISTICPERFUMERY

#BZPARFUMS #ALEA #UA #LUX #ART

Ідея створити серію ароматів під загальною назвою ALEA виникла у парфумера Богдана Зубченка на початку 1990-х років. Це слово у перекладі з латини означає "гра, щаслива доля, жереб,  удача". Автору вельми цікаво створювати композиції, котрим притаманні продуманість, вибудуваність і водночас характер джазової імпровізації. Аромати серії ALEA музикальні й живописні. Вони нагадують альбоми музичних прелюдій Дебюссі (улюбленого композитора БZ), що написані у різних тональностях і не одразу розкривають свої смисли, назви  та образи.

Парфуми Богдана Зубченка відносяться до різних ольфакторних груп: альдегідні, цитрусові, квіткові, фужерні, орієнтальні, деревні, шкіряні, пряні, гурманські, шипрові... Багатогранний ароматний світ, у якому є парфуми на будь-які випадки життя, аромати, що корелюють із різними настроями, станами, відчуттями. Деякі із них стали початком парфумерних серій, що оновлюються оригінальними варіаціями парфумерної композиції. Кожна alea, кожна "удача", "щасливий жереб", має свій номер і слово-образ, який не нав'язується автором. У 2019 році відбувся ребрендінґ марки - з'явився новий логотип, а лінія ALEA розширилася трьома новими серіями ароматів UA, LUX та ART.

 

 

 

Перші аромати створювались здебільшого  із ефірних олій та натуральних інгредієнтів власного виробництва - дистилятів та тинктур. Ноти східних прянощів, вишуканих квітів і трав були покладені в основу прем'єрних композицій. Сьогодні, 30 років потому,  парфуми народжуються  у київський майстерні-лабораторії  - їх виробництво ретельно контролюється автором. Високоякісна натуральна і синтетична сировина від кращих світових виробників арома-матеріалів дає можливість у повній мірі використовувати сучасну парфумерну палітру.  

        

Стиль бренду - це гармонійне поєднання класичної  школи високої парфумерії, нових сміливих ідей і гри  строгості та шику. Про це свідчить і новий ефектний дизайн парфумів, особливістю якого є контрасти фактур, кольорів та збалансована асиметрія. Смілива геометрія форм, магнітна застібка, унікальна конструкція футляру, матовий картон, блиск теплого і холодного металу, кварцеві стопери  - усе для того, аби перетворити вдягання парфумів на вишуканий ритуал.

Мистецькі аромати від PARFUMS BOHDAN ZUBCHENKO поєднують у собі традицію та експеримент, закономірність  та вільний розвиток.

НІЯКИХ ОБМЕЖЕНЬ - ЛИШЕ СВОБОДА ВИРАЖЕННЯ!

bottom of page