top of page

#BZHAUTEPARFUMERIE

Парфумерія - це взаємодія автора композиції та ії носія. Пройшовши через накопичення ольфакторного та практичного досвіду, захоплений звуками, кольорами і ароматами, автор із натхненням та пристрастю вирушив у цікаві мандри, став колекціонером, критиком і парфумером.

 

Сьогодні BZ PARFUMS (Бі Зет Парфам) викликає постійну цікавість у тих, хто цінує якість та унікальність виконання парфумерних композицій. 

 

В них  - музика різних тональностей.

В них - сюжет, переживання, драматургія.

 

Парфумерія БZ зберігає упізнавані риси  особистості автора, однак водночас готова слугувати основою для створення індивідуального стиля кожного, хто обрав для себе аромати ціього відомого українського бренду.

«Говорять, що краса - це запорука щастя. А можливо й навпаки: можливість насолоди є початком краси»

Марсель Пруст

#ARTISTICPERFUMERY

 

Ідея створити серію ароматів під загальною назвою ALEA виникла у парфумера Богдана Зубченка на початку 1990-х років. Це слово у перекладі з латини означає "гра, щаслива доля, жереб,  удача". Автору вельми цікаво створювати композиції, котрим притаманні продуманість, вибудуваність і водночас характер джазової імпровізації. Аромати серії ALEA музикальні й живописні. Вони нагадують альбоми музичних прелюдій Дебюссі (улюбленого композитора БZ), що написані у різних тональностях і не одразу розкривають свої смисли, назви  та образи.

 

 = лінія ароматів, що відносяться до різних ольфакторних груп: альдегідні, цитрусові, квіткові, фужерні, орієнтальні, деревинні, шкіряні, пряні, гурманні, шипрові... Багатогранний ароматний світ, у якому є парфуми на будь-які випадки життя, аромати, що корелюють із різними настроями, станами, відчуттями. Деякі із них стали початком парфумерних серій, що оновлюються оригінальними варіаціями парфумерної композиції. Кожна alea, кожна "удача", "щасливий жереб", має свій номер і слово-образ, який не нав'язується автором.

 

 

 

 

Це підкреслює бажання парфумера надати можливість індивідуального сприйняття аромату. Композиції в основному позиціонуються, як мультиґендерні. Перші аромати створювались здебільшого  із натуральних інгредієнтів, у тому числі власного виробництва. Ноти східних прянощів, вишуканих квітів і трав були покладені в основу прем'єрних композицій. Сьогодні, 20 років потому,  аромати створюються у київський майстерні-лабораторії  - їх виробництво ретельно контролюється автором. Високоякісна натуральна і синтетична сировина від кращих світових виробників арома-матеріалів дає можливість у повній мірі використовувати можливості сучасної парфумерної палітри. Стиль бренду - це гармонійне поєднання класичної школи високої парфумерії, сучасних ідей і зовнішньої строгості. Про це свідчить і мінімалістичний, не показний дизайн парфумів, особливістю якого є використання контрастів кольору і  фактур, збалансована асиметрія і вплив філософії японського дзен. Аромати ALEA від BZ PARFUMS поєднуть у собі традицію та експеримент, закономірність і спонтанний розвиток.

 

НІЯКИХ ОБМЕЖЕНЬ - ЛИШЕ СВОБОДА ВИРАЖЕННЯ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#BZPARFUMS #ALEA

bottom of page